4.0.30319.42000

Příměstské tábory

Příměstské tábory

TURNUSY:

Červenec: 18.7. - 22.7.2022

Srpen: 15.8. - 19.8.2022

 

Tábor ve městě, kdy děti mají přes den program a v noci jsou doma. Tento typ tábora je vhodným řešením nejen pro pracující rodiče, ale i pro rodiče, kteří chtějí dětem zajistit aktivní program o prázdninách v kolektivu vrstevníků. Děti se o prázdninách nemusí nudit!


Dnešní doba je zcela jiná, než když jsme dětmi byli my – rodiče. Naše děti nevyběhnou, hrát si s kamarády ven do přírody tak často, jak by měli. Tráví spoustu času u PC a televize. Když už konečně někam vyrazí, běhají povětšinou s tabletem v ruce a přicházejí o radosti dětských her. Naším cílem je odpoutat děti od obrazovek, počítačů, mobilů a tabletů, rozhýbat je a přiblížit jim svět sportu. Na příměstských táborech poznáváme kulturu, přírodu, navštěvujeme, objevujeme, hrajeme si, bavíme se. O děti se starají vyškolení vedoucí, kteří pro ně připravují mnoho her, zábavu a práce s dětmi je baví.

 

Zde je pro ně připraven bohatý doprovodný program plný her, kvizů, hádanek, nápaditého tvoření a sportovních aktivit. Pokud počasí dovolí, bude většina aktivit probíhat venku v přírodě a na čerstvém vzduchu v přilehlé zahradě. V centru si děti hravou formou vyzkouší cvičení na balanční pomůcce bosu, vyplaví endorfíny při jumpingu (cvičení na trampolínkách) a zjistí svou vytrvalost díky cyclingu.

 

Při turnusu trvajícím pět dní vyrazí děti na pěší výšlap za překvapením!

 

Dopřejte Vašim dětem najít nové obzory. Přihlaste je na příměstský tábor do našeho centra PeVan Gym v Sedlčanech. Tento tábor je vhodný i pro děti nesmělé, které nevědí, zda by klasický tábor zvládly. Pro děti je po celou dobu trvání tábora zajištěn pitný režim, dopolední i odpolední svačinka, oběd a pojištění.

 

 

Nabízíme volnočasové aktivity pro vaše ratolesti:

 

  • příměstské letní tábory pro děti o prázdninách

 

ZÁVAZNÁ PŘIHLÁŠKA NA PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR PEVAN GYM - ELEKTRONICKÁ

 

 

Nezbytné dokumenty ke stažení:

 

Zpět na seznam dětských aktivit...