Rozvrh hodin



DEN
8.00 - 9.00
9.00 - 10.00
10.00 - 11.00
11.00 - 12.00
15.30 - 16.30
16:00 - 17:00
16.30 - 17.30
17.00 - 18.00
18.00 - 19.00
19.00 - 20.00
20.00 - 21.00
PONDĚLÍ
(24.02. 2020)
Grün Cycling
Grün Cycling
předcvičuje: Zdenka Vanišová
tělocvična: Spinning sál
volná místa: 3 / 10
Grün Cycling
Grün Cycling
předcvičuje: Michal Jarůšek
tělocvična: Spinning sál
volná místa: 2 / 10
Bosu
Bosu
předcvičuje: Zdenka Vanišová
tělocvična: Aerobní sál
volná místa: 6 / 14
Tabata
Tabata
předcvičuje: Zdenka Vanišová
tělocvična: Aerobní sál
volná místa: 2 / 20
ÚTERÝ
(25.02. 2020)
Fresh Kruháč
Fresh Kruháč
předcvičuje: Adriana Vanišová
tělocvična: Aerobní sál
volná místa: 5 / 10
Grün Cycling
Grün Cycling
předcvičuje: Zdenka Vanišová
tělocvična: Spinning sál
volná místa: 2 / 10
Pilates
Pilates
předcvičuje: Zdenka Vanišová
tělocvična: Aerobní sál
volná místa: 0 / 12
Bosu
Bosu
předcvičuje: Zdenka Vanišová
tělocvična: Aerobní sál
volná místa: 7 / 14
STŘEDA
(26.02. 2020)
Ranní Express
Ranní Express
předcvičuje: Zdenka Vanišová
tělocvična: Aerobní sál
volná místa: 0 / 10
SM-systém
SM-systém
Na toto cvičení se nelze rezervovat přes on-line systém.
Rezervace pouze na uvedené telefonní číslo:
+420 731 189 008 (středa) a +420 728 178 605 (pátek).
SM-systém
SM-systém
Na toto cvičení se nelze rezervovat přes on-line systém.
Rezervace pouze na uvedené telefonní číslo:
+420 731 189 008 (středa) a +420 728 178 605 (pátek).
Grün Cycling
Grün Cycling
předcvičuje: Michal Jarůšek
tělocvična: Spinning sál
volná místa: 5 / 10
Step
Step
předcvičuje: Zdenka Vanišová
tělocvična: Aerobní sál
volná místa: 2 / 10
Tabata
Tabata
předcvičuje: Zdenka Vanišová
tělocvična: Aerobní sál
volná místa: 0 / 20
Kruhový trénink
Kruhový trénink
předcvičuje: Petr Vaniš
tělocvična: Posilovna
volná místa: 14 / 20
ČTVRTEK
(27.02. 2020)
Grün Cycling
Grün Cycling
předcvičuje: Zdenka Vanišová
tělocvična: Spinning sál
volná místa: 0 / 10
Jumping
Jumping
předcvičuje: Adriana Vanišová
tělocvična: Aerobní sál
volná místa: 0 / 13
Pilates
Pilates
předcvičuje: Zdenka Vanišová
tělocvična: Aerobní sál
volná místa: 0 / 12
PÁTEK
(28.02. 2020)
Grün Cycling
Grün Cycling
předcvičuje: Zdenka Vanišová
tělocvična: Spinning sál
volná místa: 1 / 10
Fresh Kruháč
Fresh Kruháč
předcvičuje: Zdenka Vanišová
tělocvična: Aerobní sál
volná místa: 0 / 10
Kalanetika
Kalanetika
předcvičuje: Zdenka Vanišová
tělocvična: Aerobní sál
volná místa: 0 / 12
Tabata
Tabata
předcvičuje: Zdenka Vanišová
tělocvična: Aerobní sál
volná místa: 0 / 20
SOBOTA
(29.02. 2020)
NEDĚLE
(01.03. 2020)
Fresh Kruháč
Fresh Kruháč
předcvičuje: Zdenka Vanišová
tělocvična: Aerobní sál
volná místa: 0 / 10
Bosu
Bosu
předcvičuje: Zdenka Vanišová
tělocvična: Aerobní sál
volná místa: 7 / 14
Kruhový trénink
Kruhový trénink
předcvičuje: Petr Vaniš
tělocvična: Posilovna
volná místa: 11 / 20
Pilates
Pilates
předcvičuje: Zdenka Vanišová
tělocvična: Aerobní sál
volná místa: 0 / 12