4.0.30319.42000

Lenka Mandovcová

Lenka Mandovcová

A dost, nechci už utrácet za větší konfekční velikosti...

 

Když mi začátkem roku 2014 ukázala váha, při mé výšce 162 cm, 79 kilogramů a nevešla jsem se skoro do žádného oblečení, řekla jsem si dost. Nebudu utrácet za nové, chci se opět vejít do toho starého.


Jenže....ono se to lehko řekne. Byla jsem odhodlaná se sebou něco udělat, ale nevěděla, jak na to. Když v únoru začínal hubnoucí kurz, neváhala jsem a přihlásila se.

 

Pravidelná strava podle sestaveného jídelníčku a pohyb, to byl základ celého úspěchu. Začínala jsem se cvičením na kruhovém tréninku a pak jsem začala s BOSU.

 

I když se přiznám, že jídelníček teď už tak úplně nedodržuji,ale stále je to pro mne návod, co jíst a co ne, bosu jsem si doslova zamilovala.

 

A co se týče mého starého oblečení, stejně jsem musela obměnit většinu šatníku, protože ty věci, do kterých jsem chtěla zhubnout, jsou mi velké.

 

Při pravidelném vážení a měření složení těla během kurzu jsem s velikou radostí sledovala, jak v mém těle ubývá tuk a kila jdou dolů. Během tří měsíců jsem zhubla 12,5 kg.

 

Nyní vážím 64 kilogramů a daří se mi váhu si udržet.

 

Vím, že bez mé pevné vůle, hlavně v začátcích, bych to nedokázala, ale můj velký dík patří manželům Vanišovým, kteří mi ukázali ten správný směr.

 

Na závěr velký vzkaz pro vás, kteří jste se rozhodli zhubnout. Jděte do toho bez obav a naplno. Za chvíli zjistíte, že se snadno obejdete bez tučných, těžkých jídel, sušenek, čokolád, slaných brambůrek....a pohyb se pro vás stane radostí.

 

Držím palce a třeba se setkáme na bosu.

Zpět na seznam referencí...