4.0.30319.42000

Jarka Tůmová

Jarka Tůmová

Konečně je únava a nervozita pryč.

 

Již delší dobu jsem se cítila unavená, ospalá, bez nálady, atd. Pohled do zrcadla také nebyl moc příjemný, protože nějaké to kilo navíc bylo znát. Začátkem roku jsem si uvědomila, že takhle to dál nejde, že se sebou musím něco udělat. Přihlásila jsem se tedy na Hubnoucí kurz.


Nejprve mi byla změřena váha a tuk v těle a předán jídelníček. Také jsem obdržela informace o různých typech cvičení, které mám možnost si vyzkoušet.

 

Hnacím motorem pro mě bylo třeba i to, že na každé cvičení jsem se musela napsat, a co je psané, je dané. Takže, i když se mi kolikrát nechtělo jít cvičit, řekla jsem si: musím jít, už jsem zapsaná. Začínala jsem kruhovým tréninkem, bodystylingem, ale nejvíc mě zaujalo cvičení na bosu, které mě nadchlo. Zpočátku byla moje fyzička na bodu mrazu, některé cviky jsem vůbec nezvládla, ale tím, že jsem začala cvičit několikrát týdně, kondice se zlepšila a i únava a nervozita byly na ústupu.

 

Důležité pro mě bylo také to, že každé tři týdny se měřila váha a tuk v těle. Když jsem viděla, že váha i tuk mizí, měla jsem velkou radost.

 

Během kurzu jsem zhubla přes 11 kg, z toho 7,6 kg tělesného tuku. Ze své stravy jsem vyloučila pečivo a sladkosti, i když občas také zhřeším. Zvykla jsem si na pravidelnou stravu a pohyb, nyní chodím do posilovny i 4x týdně. Únava i ospalost je pryč a já věřím, že i dále budu do posilovny chodit cvičit a váhu si udržím.

 

Touto cestou bych chtěla manželům Vanišovým poděkovat za to, že tyto kurzy vedou a snaží se člověku pomoci na cestě k hubnutí.

 

Děkuji Zdeňce za to, jak skvěle vede hodiny bosu a dokáže člověka motivovat ke cvičení.

 

Pokud i Vy ostatní, kteří čtete tyto stránky, chcete se sebou něco udělat, přihlašte se na kurz nebo si jděte jen tak zacvičit do posilovny a uvidíte, že budete mít mnohem lepší náladu i kondici.

Zpět na seznam referencí...