4.0.30319.42000

Bosu

Bosu

BOSU® je moderní a oblíbený systém cvičení určený pro komplexní zpevnění svalů celého těla. Má pozitivní vliv na zdravé držení těla, fyzickou kondici a redukci tuku. Základem cvičení BOSU® je speciálně vyvinutá nafukovací kopule BOSU Balance Trainer, kterou při cvičení používáme jak stranou rovnou, tak vypouklou.


Pro koho je BOSU cvičení

 

Cvičení na BOSU® je vhodné pro ženy i muže všech věkových kategorií ať už se jedná o vrcholové sportovce, nebo ty, kteří cvičí pro zdraví. BOSU® cvičení je vyjímečné v tom, že zapojuje nejen vědomě ovládané svaly, ale i hluboké kosterní a další důležité svaly, které na rozdíl od našich prapředků vinou moderního životního stylu nepoužíváme a které zajišťují správné držení těla. Ochablost těchto svalů pak zapříčiňuje velmi časté bolesti zad a kloubů. Díky širokému rozsahu použití může BOSU cvičení používat osoba jakékoli věkové kategorie od amatérů až po vrcholové sportovce.

 

 

Cvičení BOSU

 

BOSU Balance Trainer je určený pro širokou škálu tréninků od balančních či rehabilitačních až po posilovací tréninky.

Ideální je kombinovat cvičení BOSU s dalšími typy cvičení.

Jedna lekce BOSU trvá 50 minut + 10 minut strečink

 

 

Výhody cvičení BOSU

 

Cvičení BOSU komplexně posiluje svaly celého těla, zpevňuje šlachy a vazy, zajistí lepší koordinaci pohybu, držení těla a jako každá fyzická aktivita má pozitivní vliv na kardiovaskulární systém a redukci tuku. Odměnou Vám tedy bude štíhlejší postava, pevnější tělo a pravidelné cvičení může pomoci i odstranit bolesti zad a šíjových svalů.

 

 

Co si vzít sebou?

 

  • pohodlné sportovní oblečení ze savého materiálu (vhodné jsou 3/4 kalhoty)
  • sálovou pevnou obuv (ideálně kotníčkové boty)
  • ručník (můžete si ho zapůjčit u nás)
  • dostatek tekutin - dbejte na pitný režim!!
Zpět na seznam skupinových cvičení...