4.0.30319.42000

ONLINE CVIČENÍ S PEVAN GYMEM

ONLINE CVIČENÍ  S PEVAN GYMEM

ONLINE CVIČENÍ V SOUČASNÉ DOBĚ NEPROBÍHÁ!

PRACUJEME NA NOVÉ VERZI ONLINE PŘENOSU!

BLIŽŠÍ INFORMACE BUDEME VČAS ZVEŘEJŇOVAT!

 

Manuál k přihlášení na on –line cvičení.

Online cvičení bude probíhat v uzavřené skupině.


Jak se dostanete na on-line cvičení?

  1. Je nutné se zaregistrovat do našeho on-line rezervačního systému, zde na webových stránkách. Jste-li naším klientem nebo klientkou a máte registrační údaje do online rezervačního systému, znova se neregistrujte.
  2. Po registraci je nutné nás kontaktovat ( telefon, email ), abyste se mohli rezervovat musíte si vložit do online permanentky (účet) libovolnou částku.  Minimálně však v hodnotě jedné lekce – tj. 100,-Kč. Další bližší informace budeme sdělovat individuálně.
  3. Poté si vytvoříte rezervaci na vámi vybranou lekci v rozvrhu lekcí. Po dobu uzavření fitness centra se budou konat jenom online lekce! Tím že, vytvoříte rezervaci na rozvrhu hodin, považujeme, že máte o cvičení zájem a následně vám odešleme na váš email vstup ( link, odkaz ) na základě, kterého se přihlásíte do uzavřené skupiny a vy se můžete přidat na online cvičení.
  4. V rozmezí 60 -10 minut před lekcí vám bude umožněn přístup do skupiny, který trvá po dobu lekce. Po skončení lekce bude přístup automaticky zrušen. A na další lekci je třeba opakovat stejný postup.
  5. Důležité informace k připojení v domácím prostředí. Důležité je wifi připojení u vás doma. Doporučujeme se připojit na zařízení s větší obrazovkou ( notebook, tablet, atd. ). Zkontrolovat dostatečně nabitý zdroj ( baterka ).
  6. Jaké cvičební pomůcky budeme potřebovat, vždy zveřejňujeme na sociálních sítích ve stories nebo FB příběhu.
  7. Pracujeme na tom, abychom vám usnadnili a co nejvíce zjednodušili přístup resp. přihlášení do online cvičení. Dejte nám prosím čas, další informace zveřejníme brzy.
  8. V případě jakýchkoliv dotazů technických problémů s rezervacemi či vstupem do skupiny volejte na telefon 607 993 638.

I v této době, chceme být fit a v té nejlepší kondici, aby záda nebolela, aby ručička na váze nestoupala směrem nahoru.

My cvičíme online! Těšíme se na vás v online světě!

Zpět na aktuality...